Spotkanie historii z nowoczesnością

Stylowo zachowany wystrój wyróżniają unikatowe detale, podkreślając swą wyjątkowość oraz niepowtarzalność. „Bursztynowy Pałac” jest miejscem przeplatania się bogatej historii z nowoczesnością i wysokim komfortem.

[ess_grid alias=”Palac”]
[ess_grid alias=”Pokoje”]

Fascynujące wnętrza

Wszystkie pomieszczenia pałacu zostały wykończone i umeblowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Stylowo zachowany wystrój wyróżniają unikatowe detale, podkre­ślając swą wyjątkowość oraz niepowta­rzalność.

Kompleks hotelowy posiada 57 pokoi dwuosobowych oraz 5 apartamentów – Królewski oraz Książęce, oferując łączną liczbę 130 miejsc noclegowych.

Przyjemność smakowania

Dumą hotelu jest restauracja – Sala Kryształowa, która oprócz pięknego wystroju wnętrza, słynie również z tradycji kulinarnej, zadziwiającej bogactwem oraz różnorodnością potraw.

[ess_grid alias=”Tryptyk1″]
[ess_grid alias=”Atrakcje”]

Kultura relaksu

Goście mogą korzystać z basenów, kortów tenisowych, siłowni, torów do petanque, tenisa stołowego, bilarda, golf driving range oraz pałacowego przedszkola dla najmłodszych.

Moc natury

W 12ha parku znajdują się elementy ogrodu francuskiego, a tarasowe ukształtowanie terenu, schody, balustrady i zieleń oraz fantazyjnie przystrzygane żywopłoty tworzą niepowtarzalny klimat wersalskich salonów. Spacer po marmurowym tarasie, z którego rozciąga się widok na jezioro z pewnością pozwoli się Państwu odprężyć, oddać chwile zadumy i zapomnienia.

[ess_grid alias=”grid-1″]
[ess_grid alias=”Spa”]

Zapomnij o codzienności

Ta urokliwa rezydencja kryje w swych wnętrzach jeszcze jedną tajemnicę. Spa – to miejsce, w którym zapomina się o codzienności i poddaje błogiemu uczuciu relaksu.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false”]

instagram