Atrakcje dodatkowe

Mafijny Wieczór Klubowy - wspaniale zaaranżowana i świetnie przeprowadzona zabawa w CASINO, pozwalająca graczom - amatorom poznać "smak hazardu": ruletka, poker, Black Jack, gra w kości, rosyjska ruletka, "pranie brudnych pieniędzy".Gry i zawody sportowe w terenie podchody leśne z przeszkodami i punktowanymi konkursami zręcznościowymi, marszobiegi na orientacje, wodne zabawy i konkursy sprawnościowe, szkoła przetrwania - zajęcia wysokościowe, zjazd kolejką tyrolską, skoki i wahadła na linach, wspinaczka skałkowa, quadowy tor motocrossowy, rajd pojazdami terenowymi, popisy łucznicze lub zawody w hokeju na wodzie, paintball.Pokaz walk rycerskich na miecze, palcaty, kiścienie, topory; nauka strzelania z łuków drewnianych prostych i kusz beltowych; prezentacja bombardy i hakownic; gry i zabawy plebejskie z udziałem publiczności.Przedstawienie Broadway na Zamku

Występ zespoły cygańskiego niezwykle kolorowe widowisko

Koncert zespołu folklorystycznego
, w programie pieśni i tańce regionu jamneńskiego i kaszubskiego, na życzenie inscenizacja chłopskiego weselaKarykaturzysta Sylwetki Gości podczas zabawy uwieczni wyjątkowo trafnie karykaturzysta.Koncert muzyki klasycznej w wykonaniu trio lub duetu kameralnego. Zespół proponuje najpopularniejsze melodie z różnych epok, od baroku do współczesności, m.in. melodie z operetek Straussa, Lehara, serenady, czardasze. Wykonawcy nie ograniczają się tylko do utworów muzyki poważnej, chętnie sięgają do takich gatunków jak muzyka filmowa, musicale, muzyka latynoamerykańska czy transkrypcje muzyki rozrywkowej.

Recitale znanych i lubianych piosenkarzy, artystów, występy satyryków, kabaretony, spektakle teatralne.Rekreacja konna w zaprzyjaźnionej stadninie: jazda na lonży, na padoku, z instruktorem w terenie, przejażdżki bryczką po okolicy.

Zajęcia na strzelnicy myśliwskiej o powierzchni 10 ha, posiadającej oś myśliwską (trap), krąg myśliwski (skit), przeloty (bażant), oś zająca, oś dzika w przebiegu, oś rogową. Zapewniamy instruktorów strzeleckich, broń myśliwską oraz odpowiednią amunicję. Na Państwa życzenie możemy zorganizować polowanie indywidualne lub zbiorowe.

  • Bal Prezydencki
  • Wyjątkowa noc
  • PAKIET Będę leżeć i czytać
  • PAKIET Dla zakochanych
  • PAKIET Weekend dla dziewczyn
  • Hotel Bursztynowy Pałac | Night Club